PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870442}
4,0 1 299
ocen
4,0 10 1 1299
1,4 5
ocen krytyków
Ściema po polsku
powrót do forum filmu Ściema po polsku

A czy ktokolwiek z Państwa słyszał, że w moim rodzinnym mieście - Mogilnie ten film, który miałem przyjemność obejrzeć wraz z całym moim zespołem z pracy otrzymał nagrodę publiczności filmów satyrycznych? Domyślam się, że nie. Otóż powtórzę. W Mogilnie Ściema Po Polsku otrzymała Nagrodę PUBLICZNOŚCi, nie żadnych kolegów po fachu, nie żadnych układów. Nagroda została przyznana przez publiczność, która oglądała film. Serdeczne gratulacje dla Pana Mariusza mierzącego się z internetową falą hejtu. Jest Pan niesamowicie mocną osobowością którą miałem zaszczyt poznać. Pozdrawiam grupa Fi-XO.

Robert_Kaminski_fw

ode mnie zarowno Pan Mariusz jak i cala obsada filmowa otrzymuja buziaki i najlepsze zyczenia. Film przesmieszny, idealny na terazniejsze "fale".

ocenił(a) film na 9
Robert_Kaminski_fw

i o tym warto pisać i wspominać Panie Robercie! brawo! Brawo bis

Robert_Kaminski_fw

gratulacje dla Pujszy!

ocenił(a) film na 8
Robert_Kaminski_fw

po tylu latach, od królów życia Pujsza zrobił coś naprawdę z jajem. Pomimo utraty wiary ostatnim czasem teraz znowu żywię do niego duuuużą sympatię

Robert_Kaminski_fw

nagonka nagonka nagonka sfrustfowanych facecików, którzy zalują ze ich kobiety nie wyglądają tak jak te panie z filmu..............coż. Pożałować, pozazdrościć, nie psioczyć!!!!! rozgoryczeni recenzenci ogladajacy pirackie firmy na platformach wareozowych muszą dać upust energii.......a dajmy im szansę............

Robert_Kaminski_fw

Mariusz Pujszo, zawsze bede CI kibiował ! Jesteś ponadepokową osobowością ktora smieje sie z wszystkich ktorzy podkladaja Ci klody ! Radosław Patyk Cie pozdrawia !

ocenił(a) film na 7
Robert_Kaminski_fw

Podobno pokaz w Gdyni tez cieszyl sie duza publicznoscia i rozesmiana sala ja sama czekam na premiere w LUNIE

ocenił(a) film na 10
Robert_Kaminski_fw

Pujszo's movies are good for everyone. For everyone who can enjoy themselves! Best regards, Ernesto

ocenił(a) film na 8
Robert_Kaminski_fw

Panie Mariuszu życzę wspaniałej premiery. Prosze o mnie pamiętać kiedy będzie pan w okolicy robił swoje gale, do Żnina mam parenascie kilometrów, może uda się nam wspólnie zrealizować mój pomysł na ten krotko-metrażowy film TRZYMAM KCIUKI I DO ZOBACZENIA

ocenił(a) film na 9
Agnieszka_Szubin

Czekamy na premierę. Widać ze to będzie coś w stylu Polisz Kicz Projekt. Uwielbiam

ocenił(a) film na 6
SZYMON_SARNA

Kino naprawdę niezłe! Myślałam, że to będzie totalne dno ale coś w tym jest - trochę inny przekaz niż zwykle :)

Robert_Kaminski_fw

Siema klakiery.

ocenił(a) film na 7
M1CHA

Dobre kino bedzie czy szajs???? Ogladales? Buziaczki

ocenił(a) film na 7
M1CHA

Polecam wszystkim wejscie na profil pana Michaua i zobaczenia dobrego zartu. Prosze poczytac oceny pana M1CHA wraz z jego gornolotnym komentarzem polskiej i zagranicznej kinematografii. Nie brakuje rowniez pikantnych szczegolow odnosnie tego kto mu kazal ogladac daną produkcje. Kwitesencja wypowiedzi i dobrego smaku, nadajaca sie na film bądz rozdzial dobrej fabuly

Wyalienowana

Konto założone 26 Czerwca i jedna ocena podejrzane.

ocenił(a) film na 7
M1CHA

Bardzo podejrzane. Tak bardzo podejrzane, ze sama zaczynam siebie podejrzewac ;) ironia pana dotknela? Przeciez to bylo delikatne wytkniecie negatywnych cech i hipokryzji. Jeszcze raz przeczytam te komentarze o siostrze <placzezesmiechu>

Wyalienowana

Komentarzom ? Ja przecież w większości moich ocen nie piszę komentarzy.

Wyalienowana

Pujszo ty się uspokój nikt mi nie każe oglądać filmów.

Robert_Kaminski_fw

Dzisiaj widziałem film w kinie luna. Naprawdę się usmialem

Robert_Kaminski_fw

Takie coś nazywamy klepanie po plecach przez koło wzajemnej adoracji, czyli sami swoi współpracownicy i koledzy, pytanie o które Mogilno chodzi, bo wybieranie tak wyjątkowych miejscowości Polski, mogących uznać talent nieuzdolnionego reżysera niekumającego autoironii to skarb!

ocenił(a) film na 8
black_hussar

Ogladales film czy nacisk na twoje rozwścieczenie powoduje to ze ktoś ma kółko wzajemnej adoracji? W mojej opinii to dobrze świadczy o osobach otaczających pujszo a podrygi internetowych śmiałków nic nie zmienia. Ps. Film fajny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
black_hussar

Ton i powaga wypowiedzi. Poziom niestety ponizej oczekiwanego. Mi sie film podobal. Duzo bardziej niz przemawiajaca przez Pana zlosc i brak kultury. Pozdrawiam J.Brzoza

Wyalienowana

Jak najbardziej kulturalnie wyjaśniam takich "użytkowników" FW, co zakładają multikonta w okresie premiery danego filmu, tylko żeby ten jeden ocenić, a twoje i innych waszych klakierów to potwierdza, więc przestańcie zaśmiecać forum, bo taki marketing jest nieefektywny "reżyserze" Pujszo!

ocenił(a) film na 8
black_hussar

Pozdrawiamy z premiery, jest sporo ludzi, smiechy, uprzejmosci i duzo dystansu do samego siebie, zarowno aktorzy jak i pomyslodawcy filmu. Wyzszy komentarz jasno podsumowal twoja osobowosc. Nikt nie zabroni sie tutaj nikomu wypowiadac. Swoje gorzkie zale mozesz sobie schowac w nosie:)

Agnieszka_Szubin

Jestem zgubiony, kolejne multikonta mnie atakują za prawdę, gdzie moderacja i czemu admini za to nie banują, jak tu żyć z takimi słabymi srollami (widać kiepsko płacą) XD

ocenił(a) film na 8
black_hussar

Moze zyciowo jestes zagubiony? Wiele osob zatraca sie w wirtualnej rzeczywistosci. Odepchniecie w swiecie realnym badz brak akceptacji siebie moze sie wlasnie w taki sposob konczyc. Ja chcialabym ciebie zarazic pozytywna energia, jednak obawiam sie ze juz jest troche za pozno. Na szczescie prostactwo jest banowane w realnym swiecie,a tutaj...cóż kazdy moze wyrazic swoje zdanie nawet na swój sposob infantylny co widac po Twojej powyzszej wypowiedzi. Może aby dotarlo to opatrze komentarz „xD” lub mnogością przeklenstw? Nie licz na to, nie zniżę się :))

Agnieszka_Szubin

"Miłosierny i empatyczny" samarytaninie widać nie wiesz co to sarkazm, wszyscy was przejrzali, więc kręcę z was bekę, że musicie pracować w tak scamerskim fachu, by sztucznie wypromować słaby film, gdyż sam swoim "profesjonalizmem" nie potrafi obronić się sam z siebie, dodatkowo nikt od ciebie nic nie chce, więc przestań nachalnie narzucać się innym, gdyż robicie odwrotnie do zamiarów na szkodę filmu zniechęcając innych, bo nawet przez cały ten topic nikt nie podał choćby jednego konkretnego powodu lub scenki dla której warto obejrzeć to filmidło, cóż wolicie byle jaką popularność przez wszczynanie awanturek, kiepsko skończycie!
Najbardziej uraziło mnie nie wasze bóldupienie tylko kompletny brak szacunku do czyjeś opinii i osoby, ja akurat jestem wieloletnim użytkownikiem ze sporą ilością obejrzanych filmów oraz mocną reputacją (choć szczątkowo udzielam się na forum), dlatego podejście "sympatyków tego filmu" absurdalnie głupie, szczególnie że zawsze merytorycznie przedstawiam swoje zdanie i Nigdy nie przeklinam, więc bądź w końcu autentyczny i pokaż tą moją "mnogością przeklenstw"!
Nie zmierzam tracić czasu na jakieś śmieciowe konto o wartości i żywotności muchy, tylko zgłoszę FW za prowadzenie multikont i skończy się twoim banem, więc żegnam, bo po co fandzolić o kolejnym flopie przegrywa Pujszo!

ocenił(a) film na 10
black_hussar

gosciu ja tez mam konto kilka lat i nie czuje sie przez to lepszy od innych idz se zapal lub cokolwiek i skoncz zawracac cztery litery Ja dalem ocene 10 i co jestem gorszy? wybitnie musi ci sie nudzic zeby rozpisywac tu te smety. jaka scenka? chociazby jak kierowca autobusu udaje producenta z Mauritiusu. jaki dialog tu z toba prowadzic jak sie rozpisujesz beczysz a i filmu nie widziales

Damian_Czekalski

Śmieszni jesteście, pozdrówcie szefuncia Mariusza P. XD

ocenił(a) film na 8
black_hussar

Jak widac próbujesz być pro internetowym rewolucjonistą. Jednak brzydkie wypowiedzi, niekulturalne i prostackie blokuje Fw. Utrzymaj fason aby wchodzić w jakakolwiek polemikę. Powiem Tobie coś jeszcze. Zobacz gorące hot newsy bo Ściema będzie pokazana na festiwalu filmowym w Cannes. Musi Ciebie to boleć prawda? Ja cieszę się z sukcesów innych, Tobie pragnę życzyć tego samego. Tylko wtedy będziesz w stanie osiagnąć prawdziwe mistrzostwo. Nawet w byciu najlepszym użytkownikiem Fw - Hussarzu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
black_hussar

Nie wiem o czym piszesz ale wiem ze musisz byc naprawde smutnym czlowiekiem skoro internetowe przepychanki sa twoja jak to napisales „mast*****ją”. Widac musisz miec do osob robiacych film jakąś prywatna obiekcje, proponuje leczyc swoje niezadowolenia gdzie indziej, moze u lekarza?

Agnieszka_Szubin

Musicie mieć przesrane, być jechanym merytorycznymi argumentami i bronić się wyrywaniem z kontekstu słówek, jak nie wulgarna "masturbacja", ale czego oczekiwać od osoby co nie miała nigdy stosunku, a proponuje wizytę u lekarza, większych nieogarów to nie spotkałem XD

Agnieszka_Szubin

Warto by było chociaż zmienić awatar, bo minimum 4 konta mają ten sam. Jak można być takim dzbanem, to raz, a dwa, każdy myślący człowiek widzi co tu się wyprawia. Beka xDDD

Robert_Kaminski_fw

niech jeszcze zasponsoruje PISF to będę kontent XD

ocenił(a) film na 6
black_hussar

Trzeba być niezłe zafiksowanym aby próbować narzucać swoje wizje na internetowych forach. Proste nie oglądaj jeśli Ci się coś nie podoba, idź dalej. Tak będzie wszystkim łatwiej.

kamyk94_z

wolność słowa, wolnością słowa, ale najprawdziwsza prawda jest moja XD

ocenił(a) film na 10
Robert_Kaminski_fw

Film super

ocenił(a) film na 9
Robert_Kaminski_fw

Zorganizujmy konkurs!!najbardziej rozczarowujący komentarz wygra możliwość wypicia kawy z jedna z najpiękniejszych aktorek w filmie i tam przedstawi jej swoje niezadowolenie .......ups przecież jeszcze może się jeden z drugim zestresować i zapomni ze to nie wirtualny świat ups........

ocenił(a) film na 10
Robert_Kaminski_fw

wcale mnie to nie dziwi! W końcu jest to fajny, luźny film z humorem, coś czego do tej pory brakowało w polskim kinie!

ocenił(a) film na 9
ZuzannaZZ_1481

Super satyra na Polski showbiznes

Robert_Kaminski_fw

Ciekawe ile osób w Mogilnie zdawało sobie sprawę, że Pujszo nakręcił kolejny raz ten sam film, tylko tym razem jeszcze słabiej niż wcześniej.

+ na pewno na wygranie przez Ściemę tej nagrody nie miał wpływu czas wyświetlania filmu - tj. raz. że w niedzielę wieczorem, a dwa, że o ile się nie mylę, to centralnie przed wydaniem kart do głosowania

na pewno

serio

PS. To prawda.

ocenił(a) film na 9
VaniU13

Koń by się uśmiał to czytając te wasze wypociny. Idźcie na piwo do baru i oglądajcie świat według kiepskich. Ludzie mózgi pojęliście? Niech każdy sobie ogląda co chce i ocenia jak chce.

z_gerwazy

Panie kolego, dziękuję za bardzo merytoryczną wypowiedź odnoszącą się do moich argumentów. Po jej poziomie i Pana 30 ocenionych na FW filmach od razu widać, że jest Pan prawdziwym kinomanem i człowiekiem kultury, więc zważywszy na to, że zwykły ze mnie cham i prostak co nie ma pojęcia o kinie, to wracam sobie do oglądania Świata według Kiepskich. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Robert_Kaminski_fw

Film dla mnie bomba!

ocenił(a) film na 10
Stasek771

Gratulacje ! mariusz najlepszy :D

ocenił(a) film na 7
agatapedzik111

wesolo, piekne panie, troche sie nasmialem :D no i znajome twarzeee :))

ocenił(a) film na 10
Robert_Kaminski_fw

Film super

ocenił(a) film na 10
Eliza_Golis

Najlepszy i najśmieszniejszy film Pujszy jaki do tej pory wyprodukował. Królowie życia pkej ale już na te czasy lepsza jest Ściema. I potwierdzili to członkowie naszego teamu klubu biznesu. Pozdrawiamy Cie przyjacielu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones