PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870442}
3,9 1 307
ocen
3,9 10 1 1307
1,4 5
ocen krytyków
Ściema po polsku
powrót do forum filmu Ściema po polsku

A czy ktokolwiek z Państwa słyszał, że w moim rodzinnym mieście - Mogilnie ten film, który miałem przyjemność obejrzeć wraz z całym moim zespołem z pracy otrzymał nagrodę publiczności filmów satyrycznych? Domyślam się, że nie. Otóż powtórzę. W Mogilnie Ściema Po Polsku otrzymała Nagrodę PUBLICZNOŚCi, nie żadnych kolegów po fachu, nie żadnych układów. Nagroda została przyznana przez publiczność, która oglądała film. Serdeczne gratulacje dla Pana Mariusza mierzącego się z internetową falą hejtu. Jest Pan niesamowicie mocną osobowością którą miałem zaszczyt poznać. Pozdrawiam grupa Fi-XO.

ocenił(a) film na 9
Robert_Kaminski_fw

może tam mają poczucie humoru z dystanem w Moglinie, popieram ich :)

ocenił(a) film na 10
Robert_Kaminski_fw


Byłem, widziałem i zgadzam się z opinią!

ocenił(a) film na 7
Robert_Kaminski_fw

Hejterzy tylko widzą dobre oceny samemu wystawiając jedyneczki. Strach pomyśleć co by pisali gdyby dowiedzieli sie ze Pujsza na tym filmie zarobił pieniądze których oni nie zarobią ani w rok ani w dwa ale wtedy by bolalo miejsce gdzie plecy koczną swoją szlachetną nazwę.

Robert_Kaminski_fw

Domyślam się, że pozytywne oceny i komentarze to 10 0sób na 200u różnych kontach, ewentualnie masturbenci niedzielni, którzy uwielbiają jak polskie dziwki machają im cyckami śpiewając wlazł kotek :)

Robert_Kaminski_fw

O czym to świadczy?tylko o tym że mieszkańcy Mogilna mają wręcz fatalny gust filmowy

ocenił(a) film na 1
Robert_Kaminski_fw

Powiedz na czym latasz i daj mi namiary na swojego dilera. Też to chcę. Horyzonty myślowe tak Ci się po tym zacieśniły, że całkowicie zablokowały Ci synapsy. Też przez chwilę chcę to poczuć. Doznać odmiennych stanów świadomości jak Ty. Chyba, że jesteś upośledxonym umysłowo wyznawcą alternatywnego stylu życia. Bądź zwykłym kolejnym opłacanym trollem. Może to tylko zwykła ironia. Jak to jest?

ocenił(a) film na 10
Robert_Kaminski_fw

Bo to jest ANTYFILM i kabaret i tak do tego trzeba podchodzić, z filmem to ma niewiele wspolnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones