Mariusz Pujszo

5,6
2 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Pujszo

że wszystko czego się dotknie ten facet zamienia się w g***. Miłe wrażenia miałem tylko po Królach życia - wieki temu

użytkownik usunięty
Mike Torch

Facet jest tragiczny. Wynajmuje klakierów by zachwalali jego film.

http://www.filmweb.pl/film/Komisarz+Blond+i+Oko+sprawiedliwo%C5%9Bci-2012-394238

spójrzcie ile tam pozytywnych komentarzy, które są pisane wciąż przez te same osoby...
a filmweb nie reaguje

widzę że panowie prowadzą w swoim rodzaju wojnę przeciw panu Pujszo ciekawe dlaczego ??? oczywiście ja też jestem tzw.. klakierem ... a wy?? jest jakieś określenie na takich osobników ???

franciszek662

wojna to za dużo powiedziane, do wojny potrzeba godnego przeciwnika. a ty nie dość, że klakier to jeszcze dupoliz. a my normalni i mamy ubaw:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
franciszek662

aahaha weź się uspokój, bo ci żyłka pęknie...

nie pęknie nie pęknie ale jak ktoś mnie obraża nie pozostaje dłużny !!

franciszek662

To chyba konto pana Pujszo... xD

użytkownik usunięty
Eddy

Też tak myślę :D Monsieur Pujszo, wydało się.

a koszmarny... widzę że ty się bardzo dobrze znasz na wszystkim szkoda tylko że piszesz takie bzdety bo o ile mi wiadomo to producentowi powinno zależeć najbardziej na dobrych komentarzach aktor czy scenarzysta dostał już kasę ima wszystko gdzieś... więc śmiem twierdzić że koszmarne ... głupoty piszesz... a film web nie reaguje bo to jest portal społecznościowy i każdy ma prawo pisać co mu się podoba.... w granicach rozsądku oczywiście.(bez podawania czyjegoś imienia czy nazwiska kojarzysz?? )

franciszek662

co nie zmienia faktu że tzw "marketing szeptany" jest sprzeczny z regulaminem większości serwisów i niezgodny z netykietą.

Faktycznie, kilka kont które Pujszo zachwalają ma ocenione tylko jakieś 10-20 filmów w tym filmy Pujszo na dość wysoko. Były używane tylko przez kilka tygodni/miesięcy. "Coś się dzieje"

Mike Torch

dobrze ze to tylko Twoje wrażenie...
Facet bardzo fajny z niego przecież jest .

aleks_aleks_filmweb

Napisał to ktoś z konta które jest martwe, i oprócz filmografii pujsza ma ocenione parę losowych filmów z top 500, mariusz, musisz lepiej polerować multi konta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones