Mariusz Pujszo

5,6
2 985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Pujszo

Nie mogę się doczekać premiery kolejnego filmu wspóltworzonego przez Pana, na którego Filmwebowej stronie - tak samo jak w przypadkach Komisarza Blonda, Kac Wawy i Ostatniego klapsu - kolejni klakierzy będą zachwycać się Pańską radosną twórczością, pisząc w tym samym stylu, z kont utworzonych w okolicach premiery tego filmu (lub któregoś z kont utworzonego przy okazji premiery któregoś z poprzednich filmów).

Następnym razem proszę wynająć ludzi piszących w bardziej różnorodnym stylu lub zatrudnić do tego mnie, bo odnoszę wrażenie, że potrafię pisać w lepszy i bardziej różnorodny sposób niż wynajęci przez Pana ludzie (a może jeden i ten sam człowiek?). Próbki mogę przedstawić drogą mejlową lub przez prywatne wiadomości. Do następnego kontaktu.

Gladka

A może to sam Pujszo nadaje? Podobno naprawdę uważa się za geniusza i nie może znieść tych "hejterskich ataków".

niniwa1974

Też możliwe - choć może się tym zajmować również dlatego, że się po prostu nudzi~

Przy okazji- panie Pujszo, jeżeli Pan to czyta, to moja powyższa propozycja jest nadal aktualna.

Gladka

widzę, że podczas kwarantanny szukasz sposobu zarobienia grosza na chleb. Mogę zatrudnić Cię w mojej firmie np do wyrzucania worków ze śmieciami.
Moja propozycja nadal aktualna, podeślę na email jak duże są worki, bo pomimo duże ego i wątpliwej jakości żartu możesz nie dać rady.

losuperktos

Spóźniłeś się o 4 lata, mój drogi ;)

losuperktos

A ile płacisz i w jakim rejonie ta praca, bo zabrakło mi kasy na paliwo do statku, by odlecieć z tej dziwnej planety.

Gladka

A nie wzieliscie pod uwage ze moze sa tacy ludzie, ktorym jego tworczosc sie podoba? ie tylko filmy ale i to co robi. Ja np do takich naleze i nie nalezy dyskutowac o gustach. Facet robi to za wlasne pieniadze to niech sobie robi :)

Barbara_Lato

Nooo właśnie, ale chyba jako miłośnicy pujszo, nie trafiamy w wysublimowane gusta innych :) Ja chodzę do kina żeby się rozerwać i śmieję się na jego filmach i luzuje. Dla mnie bomba!

Gosia_Marecka

mnie bawi jak niektórzy się spinają z tym :D jak nie chcecie to nie ogladajcie, dla mnie nowy serial (filmu nie widziałam ) to po prostu jedne wielekie pozytywne wygłupy wśród znajomych i lubie sobie puścić

Gladka

„Wam kury szczać prowadzać, a nie kino robić” ;-)

mike_ainsel

hahaha mega :D Ale sie usmiałam :D

jadziunia8_fw

Propsy dla marszałka Piłsudskiego ;-)

Gladka

Pujszo jest dobrym rezyserem, nie wiem co go tak atakujecie, ze tworzy specyficzny gatunet filmow i seriali ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones