Mariusz Pujszo

5,6
2 982 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mariusz Pujszo

...przestań niszczyć polskie kino i bez Ciebie jest już w tragicznym stanie. Zajmij się czymś innym, może np. stręczycielstwem?

robert418

Ja tu nie widzę żadnego niszczenia ... Koleś robi dobre kino, z poczuciem humoru i dobrą dawką ironii , którą jak widac nie wszyscy potrafią załapać.

aleks_aleks_filmweb

Panie Pujszo, proszę się nie ośmieszać tymi lipnymi kontami do wzniecania klaki.

robert418

Jakimi lipnymi kontami? człowieku przestań wymyślać jakieś głupoty... To już nie mozna mieć nawet swojego zdania, bo zaraz jakieś oszczerstwa i hejty?

aleks_aleks_filmweb

pujszo, co tym tam kombinujesz z tymi modelkami, nie boisz się wyroku, łobuzie jeden?

niniwa1974

robi smieszne kino i o to chodzi...

niniwa1974

hahaha on sie niczego nie boi :D a serial ogólnie mega fajny

aleks_aleks_filmweb

Panie Mariuszu - moja oferta jest nadal aktualna.

http://www.filmweb.pl/person/Mariusz+Pujszo-3442/discussion/Gratuluj%C4%99+panu+ Pujszy+du%C5%BCego+grona+klakier%C3%B3w-2803922

Gladka

hahahaha jesteś zabawny :)

Ali23

Jestem kobietą ;P

aleks_aleks_filmweb

mnie on tam bawi i to pozytywnie :)

arek_malecki99

dokładnie to jest zabawa:D

aleks_aleks_filmweb

koleś zabawia ludzi i o to chodzi

robert418

Zastanawiam się, kim są producenci, którzy nadal wykładają ciężką kasę na te filmy.

Vendettaa94

Cwaniakami. Wyłożysz milion swój naciągniesz kilku frajerów na drugi, dotację z Pisf-u dostaniesz po znajomości, lewe faktury przedstawisz to odciągniesz od podatku, trochę kolejnych frajerów pójdzie do kina, kilku kupi na płycie albo w sieci. Później sprzedasz ten chłam do tv i z jednego miliona robisz kilka do podziału.

Vendettaa94

A z tego co ja wiem to on kreci za wlasna kase te filmy wiec..szacun

Vendettaa94

Dokładnie tak, wieć ja go za to tez szanuję :)

Vendettaa94

Dobry typek, ja go tam lubię !

robert418

„Wam kury szczać prowadzać, a nie kino robić” ;-)

robert418

Ejj ja tego reżysera lubię ! trafia pod moje upodobania :)

robert418

he gościu wyluzuj jak nie kumasz/ nie czujesz humoru to ok, dla mnie wręcz jest potrzeba na to! Trochę się zdystansować

tomekrafoks

hahaha jak widac kolega sie bardzo zagalopował

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones