PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034877}
4,6 404
oceny
4,6 10 1 404
1,0 4
oceny krytyków
Arcydzieło czyli dekalog producenta filmowego
powrót do forum filmu Arcydzieło czyli dekalog producenta filmowego

To jest zajebiste. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo widuje się takie sytuacje, ale jeszcze nie widziałem, żeby ktos się podszywał pod autora z kontem na jego nazwisko - albo to po prostu autor. I broni swój film w sposób dość niewybredny. Natomiast niektóre komentarze to jakby je napisał Chat GPT. No ale jeśli ktoś nazywa swój film "Arcydzieło..." to musi mieć duże ego albo bardzo duży dystans. Patrząc na te komentarze, to raczej z tym drugim może być problem. Ja powiem uczciwie - na zwiastunie kilka razy się zaśmiałem, bo to jest tak głupie, że aż śmieszne. ten gatunek. Jak słynny film the Room. Człowiek bardzo chce być reżyserem, ale po prostu nie ma talentu. Natomiast jednak nie mam ochoty na to wydawać pieniędzy, a tym bardziej w sytuacji opisanej przeze mnie powyżej. Takie zachowanie jest zwyczajnie nieuczciwe. A już wdawanie się w dyskusje z Kamilem Śmiałkowskim, krytykiem który wymyślił i organizuje Węże, nagrody dla najgorszych polskich filmów, to jest jawna sytuacja. Znowu z konta o nazwie "mariusz pujszo". A może ktoś autora trolluje? to byłoby dość wymyślne. Natomiast Pan Pujszo zdobył 7 węży i drugie tyle nominacji, to nie dziwię się gdyby był uprzedzony.

ocenił(a) film na 7
maxplastic

Czytam o tym ego i dystansie to sam nie wiem kto tu ma problem. Facet zrobił sobie film który leci w kinach, pan wypowiada się na temat jakiegoś zwiastunu. Ja obejrzałem cały film i posmialem się trochę, nie uważam tego za zła produkcie, nie jest to i w moim odczuciu nominacja do Oskara ale chyba nie taki był zamiar takiej produkcji. Jeśli chodzi o węże, to takie niezłe. Niezły pomysł, faceta o stabilnym ego który jest samozwańczym krytykiem filmowym? Zastanawiam się co musiał w życiu oglądać ze dał temu filmowi ocenę 1. To musi być przykre. Przykre żywot watpliwej jakości osobowości, ale poniekąd po to jest internet do wyrażania swoich frustracji i zgryźliwości. Moja ocena może trochę na wyrost jednak ku pokrzepieniu reżysera i 53 osób z tego co widzę zaangażowanych aktorsko w ta produkcje. Miłego dnia życzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones