PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034877}
4,6 404
oceny
4,6 10 1 404
1,0 4
oceny krytyków
Arcydzieło czyli dekalog producenta filmowego
powrót do forum filmu Arcydzieło czyli dekalog producenta filmowego

Pan Pujszo jedyny powód dlaczego robi tego typu filmu jest możliwość  pooglądania sobie nagich lasek nic ponadto. Rozumiem że ma już swój wiek i żeby młoda dziewczyna latała przed nim nago to jeśli nie ma daddy issues to pewnie trzeba za to zapłacić ale czemu widz ma za to płacić?

Jego filmy mają jeden motyw, nie mają żadnego talentu, scenariusza, fabuły, dialogu ani niczego co mogło przyciągnąć  do ekranu. Przyrównując się do Borata, Ile było nagich scen z kobietami w Boracie? Powiem wam, zero. Ten film był komedią i polegał na komedii. Natomiast filmy Pulszo polegają na grupie stetryczałych starych facetów i grupie nagich lasek które im latają przed ekranem. Te dziewczyny muszą być upośledzone że ktoś będzie chciał je zatrudnić w jakimś normalnym filmie. Dla mnie to jest poziom OnlyFans i P***hub,

Jest jeden plus. Teraz nie przyłożyć do tego łapy PISF. W poprzednim filmie miałem naprawdę wk**** (Dostał wtedy 560 593,49zł). Bo opłacanie prostytutek z moich pięniędzy żeby ktoś sobie mógł trzepać niemca po kasku to jest naprawdę coś obrzydliwego.

Rób to za własne pieniądze, a jak ktoś się wybiera i postanawia opłacić ten film to wiecie już jaki jest tego cel.

Nie zdołałem obejrzeć więcej niż 5 minut żadnego jego filmu - wolałem włączyć p***hub-a. Tam był lepszy scenariusz, a i wytrzymywałem przy naprawdę srogich gniotach pokroju "Puchatek: Krew i miód",

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones